אימון משותף

בימי חמישי בבוקר משעה 09:00 -10:00 אני נפגשת עם חבורה מקסימה של אנשים שעושים אימון משותף, שכולל בתוכו שותפים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי בתפקוד נמוך.

אנחנו לא מגדירים את עצמנו מתנדבים כי אנחנו מרוויחים באימון המשותף לא פחות מהחברים במרכז תעסוקת היום אליו אנחנו מגיעים.המרכז נמצא במושב בן שמן. והיוזמה על פרויקט המקסים שנקרא עושים דרך לעולם טוב יותר נעשה בזכות עינת דולב הדס המוכשרת והמקסימה…. שמעניקה לעולם הזה עוד הרבה מהטוב שלה..

מבחינת כולנו מטרת האימון היא העלאת האנרגיה, העלאת רמת האדרנלין בגוף, שחרור אנדורפינים, הזרמת דם בגוף, חיזוק שרירים, מתיחת והרפיית שרירים, עבודה על גמישות הגוף, עבודה על הצבת יעדים אימוניים והשגתם, שיתוף ושותפות של כל משתתפי האימון בהעברת הנחיות, חיקוי, יצירת מוטיבציה הדדית, חיזוק התקשורת, רכישת כלים בסוגי תקשורת שונים ואימון בהם, ערבות הדדית, עידוד, חיזוק האמונה ביכולות של כל אחד מאיתנו, התרגשות מהמפגש המשותף, הרחבת הלב עם כל הצלחה של כל משתתף, חיזוק ועבודה על שיתוף פעולה.

את כל הדברים הללו אנחנו משיגים בכל אימון מחדש וזה ממכר!!!

האימונים נמשכים כשעה, פעם בשבוע, זו שעה לנפש ולגוף של כל אחת ואחד מאיתנו המשתתפים.

אני גאה להיות שותפה לדרך הזו, אני גאה ליצור חברה טובה יותר.

ומה שכייף שיש מקום לעוד מתנדבים שרוצים אז מי שמחברי רוצה לקחת חלק אנחנו נשמח מאוד…. לייצור קשר טלופני עם עינתוש 54-422-9800

או איתי כמובן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *