גחליליות

גחליליות (firefly) הן חיפושיות החיות בלילה ומאירות כחלק מהתקשורת שלהן כדי למצוא בן-זוג. הגחליליות הנקבות נייחות ומהבהבות ע"י איבר המצוי בבטנן על מנת למשוך זכרים מזדמנים במעופם. הזכרים מהבהבים חזרה בתגובה ומחפשים את בת הזוג מהמין שלהם (יש מעל 2000 סוגי גחליליות!). נקודה מעניינת היא שלכל מין גחליליות יש את תדירות ההבהוב הייחודיות שלו. כמו הגחליליות גם אנחנו מאירים דברים מסוימים כדי למשוך אלינו אנשים, להאיר עצמינו באור מסוים. נחפש מהו האור שבנו בעזרת ערכת "ניווט יחסים"

קלפי תמונות

נבחר תמונות שמסמלות תכונות שמאירות אותי בצורה חיובית.

קלפי מצבים

בעזרת קלפי המצבים בערכת "ניווט יחסים" נבין באילו מצבים אני מרשה לעצמי לזהור, אני מרשה לעצמי להראות את נקודות האור שבי ובאילו מצבים אני מסתיר אותם.

מעגלי חיים

הגחליליות מהבהבות בקצב שונה ובהבזקי אור שונים. באילו מעגלי חיים אני מרשה לעצמי להבהב יותר, באילו פחות. איפה אני מרשה לעצמי להוציא יותר את מקורות האור שבי ובאילו מעגלים פחות. באילו מעגלים הייתי רוצה לזהור יותר?

קלפי שאלות

בעזרת קלפי השאלות מהערכה, נחפש איך ניתן להעצים את נקודות האור שבי? איך אוכל לזהור גם במעגלים שקשה לי יותר בהם.

עבודת יצירה

על דף שחור נדביק מדבקות צהובות זוהרות. (אפשר כמובן לצבוע בהתאם) על כל מדבקה נרשום תכונה חיובית, תכונה של אור שיש בנו. התוצאה.. דף זוהר ובולט של הדברים הטובים בנו. מול העיניים, מעצים ומחזק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *